Pracovní náplň:

  • návrhy a zpracování technického řešení dle projektové dokumentace zakázek

  • návrhy optimalizace zakázek
  • vytváření cenových nabídek
  • sestavení položkového rozpočtu zakázky
  • tvorba doprovodného textu nabídky
  • příprava podkladů pro realizaci technologických částí staveb
  • koordinace inženýrské činnosti v rámci přípravy stavebních zakázek
  • výběr vhodných zařízení a materiálů
  • zpracování časových plánů
  • komunikace se zákazníky a s ostatními odděleními společnosti
  • projednávání dodatků, více/méně prací
  • čtení výkresů stavby – elektro
  • zpracování vzorkovacích protokolů na materiály a výrobky

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání elektrotechnického nebo stavebního směru
  • výborná orientace v typech a způsobech použití jednotlivých elektrotechnických materiálů, výrobků
  • schopnost předkládat jejich náhrady s ohledem na vnější vlivy, způsob montáže, uložení, dovolené proudy, apod.
  • zkušenosti s tvorbou rozpočtů a přípravy staveb
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Autocad, KROS plus, MS Project, Eplan)
  • uživatelská znalost práce rozpočtářských programů – KROS plus
  • znalost příslušné legislativy a norem
  • flexibilitu, pečlivost a samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • HPP
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • zajímavou, různorodou a perspektivní práci
  • možnost osobního rozvoje a vzdělávání
  • možnost kariérního postupu
  • přátelské prostředí
  • týmovou práci

Vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme zpět

Choose File
Choose File

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Děkujeme Vám! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme Vás kontaktovat v nebližší možné době.
Při odesílání vaší zprávy došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu později.